فروشگاه اینترنتی

فروشگاه اینترنتی

فروشگاه اینترنتی

فروشگاه اینترنتی

بایگانی
  • ۰
  • ۰

روانشناسی رفتار زنان
هنگامی که به نحوه رفتار زنان در اطراف زنان می پردازد، دو نوع رفتار وجود دارد که اغلب در مورد آن صحبت می شود. در یک طرف، مردی است که مانند او عمل می کند و از سوی دیگر مردی است که بیش از اندازه مراقبت می کند.

دو طرف

پس از آن یک طیف وجود دارد، و یک مرد می تواند در یک طرف آن باشد یا می تواند در طرف دیگر باشد. اگر او نیازی به زنان نداشته باشد، او می تواند یک پسر بد نامیده شود، اما اگر او نیاز به آنها را داشته باشد، او می تواند به عنوان یک پسر خوب نامیده شود.

این باور آسان است که "بچه های خوب" در زندگی قدمتشان موفقترند، اما این به ندرت مورد است. همانطور که حتی اگر یک پسر بد با احترام با زنان رفتار نکنند، او بیشتر احتمال دارد که نیازهایش را برآورده کند.

تفاوت بزرگ

این فردی است که به طور کلی می تواند نیازهای جنسی خود و همچنین نیازهای دیگر را برآورده کند. به طور کلی، نوع زنانی که او جذب می کند (و جذب شده) ممکن است مسائل زیادی داشته باشد، اما ممکن است باعث نگرانی او نگردد.

پس از همه، به نظر نمی رسد که او همه چیز را با هم داشته باشد؛ او ممکن است فقط علاقه مند به نگه داشتن یک زن در اطراف برای یک زمان کوتاه است. هنگامی که او چیزی را می خواست، می توانست به سمت یکی دیگر بروید یا به زن دیگری که او در حال حرکت است.

یک قربانی

با توجه به اینکه چگونه این مرد رفتار زن را انجام می دهد، آسان است می توان گفت که او از آنها استفاده می کند. با این حال، به عنوان زنان که او به پایان می رسد به طور معمول رفتن به مسائل خود، آن است که این سیاه و سفید نیست.

اگر چیزی باشد، دقیق تر می شود گفت که این زنان اجازه می دهند خودشان را با کسی که برای آنها مناسب نیست، به پایان برساند. با این حال، یک زن ممکن است به این باور برسد که چگونه این مورد است.

خود شناسی

پس از آن لازم است که او به آنچه که در درونش اتفاق می افتد نگاه کند و ببیند که چرا او به نوع خاصی از مرد کشیده می شود. آنچه که او می تواند انجام دهد این است که در طول سال های اول اوضاع را درک کند.

با انجام این کار، او ممکن است دریابید که چگونه احساس می کند در اطراف مردان به او یادآوری می کند که چگونه او احساس هنگامی که او جوان بود. این ممکن است زمانی باشد که او توسط ماموران مراقبتی مورد سوء استفاده قرار گرفته و / یا نادیده گرفته شود.

سناریوی دیگر

هنگامی که به یک "پسر خوب" می آید، این فردی است که احتمالا نیازهای جنسی او را دشوار می کند. در حقیقت، او به سختی خواهد توانست بیشترین نیازهایش را در مورد زنان به دست آورد.

این نیست که بگوییم روابط او با دیگر مردان یا افراد به طور کلی هرچیزی متفاوت است. نیاز او به لطفا پس از آن تمام عمر خود را گرفته است و پس از آن خواهد شد یک چالش برای او احساس قدرت و تحقق یابد.

نیازی نیست

ممکن است مهم نیست که آیا او چندین دقیقه یا چند سال یک زن را شناخته است؛ چرا که او یک تمرکز دارد. این احتمال وجود دارد که او در دانستن آنچه که او نیاز دارد بسیار خوب است.

اما حتی اگر او نمی کند، نمی خواهد او را متوقف کند؛ او ممکن است فقط از او بپرسد که این چیزی است که او میخواهد. بر اساس رفتار او، ممکن است به نظر می رسد یک انسان خودخواه است، و پس از آن ممکن است به نظر می رسد که او نیاز ندارد.

دو نتیجه

از طریق رفتار در این راه، او احتمالا متوجه می شود که زن اغلب او را به عنوان چیزی بیش از یک دوست می بیند. او به ندرت می خواهد جذابیت را در یک زن تحریک کند و پس از آن طبیعی است که آنها بتوانند به این طریق پاسخ دهند.

اگر او بیشتر از این می رود، احتمالا او یک زن است که در سراسر او راه می رود. بسیار بعید است که او به او احترام می گذارد و ممکن است او فقط کسی باشد که بتواند از آن استفاده کند.

خودخواهی

هنگامی که یک مرد زندگی خود را در این راه زندگی می کند، می تواند نشان دهد که او نیازهای خود را نادیده می گیرد به این امید که اجازه دهد او به طور غیرمستقیم آنها را انجام دهد. ممکن است زمانی که این کار می کند لحظات وجود داشته باشد، اما این به استثنای است که مخالف قانون است.

در سطح عمیق تر، ممکن است از اینکه ممکن است او در مورد نیازهایش به روش مستقیم ملاقات کند، ممکن است ترس داشته باشد و باعث شود او رد شود. لذت بردن از دیگران و تلاش برای دستیابی به نیازهای خود به طور غیر مستقیم، پس از آن راهی برای جلوگیری از این اتفاق است.

نگاه عمیق تر

یکی از راههای این نگاه این است که بگوییم رد شدن بخشی از زندگی است و باید با این شرایط کنار بیاید. رویکرد دیگری به دنبال این است که چرا زندگی او تحت کنترل این ترس است.

اگر او به دنبال آنچه که زیر این ترس است نگاه کند، ممکن است متوجه شود که او کاملا بی ارزش است. رد شدن فقط به عنوان چیزی که باعث می شود دیگران ببینند که چقدر ناقص است و از او رها شده، دیده می شود، بلکه سبب شرم زدن او خواهد شد.

دلیل

آنچه این نشان می دهد این است که وقتی او جوان بود، او مورد سوء استفاده قرار گرفت و / یا نادیده گرفته شد، و به همین دلیل است که او درد زیادی را حمل می کند. این باعث شد که او به ایجاد اعتقادات خاصی دست یابد و آسیب ببیند.

پس از آن، فقط تغییر در آنچه در سر او اتفاق می افتد، ساده نیست. همچنین لازم است که او با آنچه که در بدن او اتفاق می افتد مقابله کند. آنچه که این موضوع نیز تأکید می کند این است که چگونه دردناک است که تجربه شرم سمی داشته باشیم، و آن را با شجاعت زیادی روبرو می کنیم.

اطلاع

اگر یک مرد می تواند با این موضوع ارتباط برقرار کند و او می خواهد زندگی خود را تغییر دهد، ممکن است ایده خوبی برای او برای دستیابی به حمایت خارجی باشد. این چیزی است که می تواند توسط یک درمانگر یا یک شفا دهنده ارائه شود.

اولیور جی. ر. کوپر، نویسنده نویسنده، نویسنده و مربی، از انگلستان استقبال می کند. تفسیر و تجزیه و تحلیل دقیق او تمام جنبه های تحول انسان را شامل می شود، از جمله عشق، همکاری، عشق ورزیدن و آگاهی درونی. الیور با بیش از هزار و چهارصد مقاله عمیق که روانشناسی و رفتار انسانی را برجسته می کند، همراه با مشاوره صحیحش امیدوار است. پروژه های فعلی او عبارتند از "گفتگو با قلب" و "برقراری ارتباط آسان".

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی