فروشگاه اینترنتی

فروشگاه اینترنتی

فروشگاه اینترنتی

فروشگاه اینترنتی

بایگانی
  • ۰
  • ۰


                                                 یادگرفتن بخشش درزندگیشاید قوی ترین چیزی که من در مورد بخشش آموختم آن است که سخت است. به این معنی که من بسیار آموختم که در مورد عفو واقعی وقتی که آسان شد.

طلا از جستجوی عمیق استخراج می شود. و جستجو عمیق لازم است زمانی که تلخی همه تلاش های قبلی را برای هماهنگ کردن موضوع در ذهن و قلب مانع شده است. هنگامی که احساس نارضایتی ادامه پیدا کند. وقتی ناامید شدیم ناامید شدیم

احتمالا این چیزی است که طرف دیگر انجام نداده است که شما را از صلح دور می کند، هرچند شما متعهد شده اید که ببخشید. یا، به سادگی می تواند موردی باشد که شما می دانید که این درست است که ببخشید، اما شما با قلب مبارزه کرده اید که نمی تواند به نظر برسد.

بخشش سخت تر، عمیق تر شدن درس های زندگی است که یاد گرفته می شود، بیشتر و بیشتر در حال حاضر و آینده ما به دست می آوریم. وقتی به سختی ببخشید تشویق می شود.

حالا شما می دانید هدف دشواری استعفای چیزهای خاصی است، وعده های آمریکایی در مورد بخشش [1] را در نظر بگیرید که می توانید آن را تضمین کنید که در این مرحله مجددا متعهد می شوید:

1. من در این حادثه ساکت نخواهم ماند - زمانی که من پیدا می کنم، من تمرکز خود را در مورد چیزی مولد تر متمرکز می کنم.

2. من این حادثه را بر نمی گردانم و از آن در برابر شما استفاده می کنم - هنگامی که این وعده را به طور صحیح انجام می دهیم، شخص دیگری و خودمان می توانند ما را به حساب خود نگه دارند. اگر ما آن را دوباره انجام دهیم، باید خطای ما را عذر خواهی و عذرخواهی کنیم.

3. من با دیگران در مورد این حادثه صحبت نمی کنم - شایعات روابط را فرسوده می کند. دوره زمانی. این همه امید صلح به پایان می رسد. این امیدهایی است که حتی برای داشتن صلح با خودمان به پایان می رسد.

4. من این حادثه را مجاز نمی بینم که بین ما باشد یا مانع ارتباط شخصی ما شود - ابتدا ارتباط برقرار کردن، بدون توجه به اینکه ما با آن ارتباط برقرار می کنیم، شادی فردی را در پیش می گیریم تا بتوانیم شایستگی شان را با ارزش بدانیم.

هنگامی که ما در رفتار عفو قرار می گیریم، تغییر اندیشه ما تغییر می کند و نگرش ما در جهت مثبت تغییر می کند.

داشتن سهم ما در جنگ، ساده تر شدن بخشش است. به همین دلیل است که قربانیان سوء استفاده از همدردی نیاز دارند - آنها به جنگی که باعث غم و اندوه آنها می شود کمک نمی کند. اما حتی برای قربانیان سوء استفاده، تنها امیدی که ما در زندگی آزاد داریم، یافتن راهی برای گذشتن از گذشته است.

[1] اعتبار به PeaceWise استرالیا برای این اصول، که من در این مقاله گسترش یافته است.

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی